Košík je prázdný
0,00 Kč
Česky Slovensky

Category Navigation:

TAUTROPFEN

TAUTROPFEN – dotek ráje

Ilustrace 'Amea'Znovu jsme pro vás objevili starověké zkrášlovací procedury ze všech kontinentů světa.
Ponořte se do světa TAUTROPFEN – do světa vůní a dokonalé péče o tělo a vydejte se na jedinečnou cestu do vzdálených zemí. TAUTROPFEN bezezbytku naplní vaše skryté touhy po harmonické a hýčkající péči. Inovované řady a vylepšené receptury nabízejí ještě šetrnější a ještě unikátnější přípravky.

Ilustrace 'Amea'Přírodní wellness kosmetika podle přísných zásad BDIH a EcoControl
TAUTROPFEN používá pouze ty nejjemnější a nejčistší suroviny – rostlinné, bylinné a esenciální oleje z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo divokého sběru a pramenitou vodu z vlastních hlubinných studní. To nejlepší z přírody přetváří v lehké, svěží emulze, bohaté krémy a pečující přípravky. Ve výrobcích TAUTROPFEN si dopřejete sílu bylin získanou speciální metodou sluneční macerace. Zásadně se nepoužívají suroviny, k jejichž získání je nutné usmrtit živého tvora. Zvláštní zájem je věnován ochraně životního prostředí či ohrožených druhů živočišné i rostlinné říše. To je také jeden z důvodů, proč společnost TAUTROPFEN podporuje také projekty na ochranu životního prostředí a projekty ze socio-ekologické sféry.

Ilustrace 'Amea'Ilustrace 'Amea'Výsledné produkty TAUTROPFEN patří k naprosté špičce přírodní kosmetiky, jejíž kvalitu garantují certifikáty BDIH* a EcoControl.

Čistý koncept přírody a péče
Vybrané účinné výrobky péče o pleť i tělo pro dokonalou péči a naprosté uvolnění. Vyberte si z růžové, rakytníkové nebo mořské řady.

Růžová řada ORIENT  (jalë - ORIENT)
Rakytníková řada AMEA  (amea - TOSKANA)
Mořská řada FLUIDUM  (fluidum - BRETAGNE)
další řady: ayana - INDIEN, amalur - INKA, ELIXIER


Objevte smyslné tajemství pohádkové Arábie.
Růžová řada ORIENT Okouzlující, jemná vůně BIO růžového oleje získaného z ručně sbíraných květů omamně vonící růže damašské vás okamžitě přenese do světa Orientu a poodhalí tajemství přirozené krásy. TAUTROPFEN růžová řada je výborná zejména pro citlivou a jemnou pleť. Působí přirozeně proti vráskám. Pleť vyživuje, chrání a hydratuje.

Růžová řada ORIENT

Nádherně vonící růže v řadě TAUTROPFEN ORIENT pochází z fair trade projektu „Růže místo opia“. Tento socio-ekologický projekt se podařilo spustit v roce 1978 v nepřístupné horské oblasti Kerman v jižním Íránu ve výšce 3000 metrů nad mořem. Divoce rostoucí damašská růže od té doby dává obživu místním obyvatelům. Sklizeň probíhá od května do června. Květy růže se sbírají ručně pouze v ranním čase od 5 do 9 hodin, právě v této době je obsah silic v okvětních plátcích nejsilnější. Růžové lístky jsou ihned po sesbírání destilovány ve speciálních měděných nádobách.

Základní ingredience

Obrázek - sběr růží

Růžový olej BIO
Olej vzniklý extrakcí ručně sbíraných okvětních plátků damašské (damascénské) růže v hodnotném mandlovém oleji. Růžový olej uvolňuje pleť, zklidňuje podráždění a mírné zarudnutí pokožky a má zjemňující účinek.

Obrázek růží
Růžová voda BIO
Růžová květová voda zásobuje pleť intenzivní hydratací, harmonizuje pleť, osvěžuje a vyhlazuje drobné vrásky a jemné rýhy.

Obrázek - plody Cupuacu Máslo Cupuacu
Máslo Cupuacu má vynikající schopnost vázat vodu, a proto má výrazný hydratující účinek. Plody Cupuacu pro přípravky Tautropfen pochází z kontrolovaného divokého sběru, který je součástí socio-ekologického projektu v brazilských deštných pralesích.

Obrázek - voda

Pramenitá voda
Voda pochází z vlastních studní, které se nacházejí v čisté lesní oblasti v hloubce přibližně 165 metrů. Tato voda obsahuje minerály, které pomáhají udržet pokožku optimálně hydratovanou.

Obrázek - jíl Rhassoul
Arabský mycí jíl zaručuje skutečně přirozené a šetrné čištění pleti. Neobsahuje emulgátory, parfémy, barviva, konzervační látky, syntetické přísady či těžké kovy. Je velmi bohatý na minerály. Jeho hlavní součástí jsou křemík, hořčík, železo, vápník a sodík. Mycí jíl má vynikající schopnost absorbovat částečky prachu a nečistot, odumřelé kožní buňky a kožní maz, které se nakonec spolu s jílem jednoduše smyjí z pokožky. Rhassoul je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro osoby trpící alergiemi nebo atopickou dermatitidou.


Poznejte svůdné kouzlo slunečného Toskánska
Rakytníková řada AMEA Toskánsko - sluncem zalitá krajina plná poezie, úchvatná jako Michalangelovy malby a fantastická jako Verdiho opery. A právě v srdci Toskánska roste vzácný rakytník, který se používá pro výrobu přípravků rakytníkové řady AMEA, určené pro náročnou pleť. Dopřejte si jedinečnou péči omlazujícího rakytníku, který v kombinaci s výtažky z měsíčku a ostatními látkami hýčká vaši pleť a udržuje její vzhled mladistvě svěží. Rakytníková řada AMEA

Základní ingredience

Obrázek - plody Cupuacu
Máslo Cupuacu
Máslo Cupuacu má vynikající schopnost vázat vodu, a proto má výrazný hydratující účinek. Plody Cupuacu pro přípravky Tautropfen pochází z kontrolovaného divokého sběru, který je součástí socio-ekologického projektu v brazilských deštných pralesích.

Rakytník
Obrázek - rakytník Původním domovem rakytníku je Nepál, odkud se již před staletími rozšířil do takřka všech koutů světa. Vyskytuje se ve slunných lokalitách od planin až po horské oblasti s nadmořskou výšku 5000 m. Plody rakytníku obsahují vysoké množství vitamínu C – mnohem více než např. citrony nebo pomeranče. Dřeň z rakytníkových plodů je bohatá na nenasycené mastné kyseliny, karoten a celý komplex dalších vitamínů. Vzácný rakytníkový olej posiluje ochrannou vrstvu pokožky a napomáhá regeneračním procesům v pleťových buňkách.


Pociťte svěží a léčivý závan moře z Britských ostrovů
Mořská řada FLUIDUM Noblesa britských ostrovů zkombinovaná se svěžestí oceánu přináší unikátní péči pro citlivou a suchou pleť. Vzácné hnědé řasy používané v přípravcích řady fluidum pocházejí z čistých vod biosférické rezervace v Severním moři, která je součástí sítě chráněných rezervací organizací UNESCO. Vychutnejte si jedinečný závan vitality obsažený v mořských minerálech. Rakytníková řada AMEA

Základní ingredience

Obrázek - vodní řasy Výtažek z hnědých řas
Rezervace Iroise se nalézá při pobřeží Británie a patří mezi biosférické rezervace chráněné organizací UNESCO. Právě odtud získáváme nejdůležitější přísadu řady fluidum – hnědé mořské řasy. Výtažky z mořských řas zjemňují pleť, podporují regenerační procesy v buňkách a zásobuje pleť intenzivní hydratací.

Obrázek krystalů soli - moře
Mořská sůl

Je bohatá na minerály a stopové prvky, stabilizuje ochrannou vrstvu pokožky, zjemňuje pleť a zabraňuje jejímu vysušování.

Obrázek - plody avokáda BIO avokádový olej
Za studena lisovaný olej bohatý na vitamíny E a A.
Snadno se nanáší a lehce vstřebává.

Obrázek - šišky modřínu Galactoarabinan
Čistě přírodní rostlinný polysacharid z modřínového dřeva. Zabraňuje ztrátám hydratace, a tím pomáhá eliminovat tvorbu vrásek. Stimuluje přirozenou obnovu buněk.