Košík je prázdný
0,00 Kč
Česky Slovensky

Category Navigation:

Sinflam

O Sinflamu

Sinflam je jedinečný, patentově chráněný, český přípravek do koupele se snadnou aplikací. Dokonale očistí Vaši pokožku, voda zůstává čistá, veškeré mikročástice a mikroorganismy jsou zachyceny materiálem Sinflamu.

Trápí Vás
 • zánětlivé stavy, napadení bakteriemi a plísněmi?
 • Stavy při artróze a artritidě, akné, ekzémy, opary, plísně na nohách, nehtech a jinde?
 • hemoroidy, jejich zevní příznaky, krvácení?
 • opakované vředy?
 • tvorba zrohovatělé a rozpraskané kůže?

Právě pro Vás, jak ukázaly zkušenosti, je zde Sinflam.

Sinflam je doporučen užít při výše uvedených problémech, nebo i preventivně. Je určen k aplikaci v lázni pro dokonalou očistu povrchu těla s absorbčním odstraněním nežádoucích mikročástic (viry, bakterie, …) způsobujících zánětlivé stavy nebo plísňová napadení.
Mezi léčivé přípravky není řazen z důvodu mechanismu účinku, který není farmakologický, imunologický ani metabolický. Veškeré uvedené účinky vyplývají ze zkušeností uživatelů.

Podstatu Sinflamu tvoří speciální kombinace přírodních amorfních křemičitanů, pevných částic o velikosti 0,003 - 0,08 mm, utvořených jímáním kyseliny křemičité do schránek rozsivek. Rozsivky jsou jednobuněčné řasy a jejich schránky je možno nalézt v křemelině. Křemelina - diatomit je tzv. rozsivková zemina (více o rozsivkách a křemelině). Částice rozsivek jsou porézní a duté, vnitřní a vnější povrch pokrývá polyfosfátová vrstva. Vzhledem k elektrostatickému chování dutého tělesa vůči dominujícímu prostředí a menšinovým mikročásticím dochází k jímání a vázání mikročástic a mikroorganismů. Ovlivněno je tak i živné prostředí nežádoucích kultur pokožky. Částice Sinflamu mají vlastnosti tenzidů, detergentů, s příznivým účinkem na elektrostatický potenciál povrchu těla. Sinflam jako pevná látka je ve vodě rozptýlen, netvoří roztok s vodou.

Výhody používání Sinflamu
 • komplexní působení po celém těle
 • snadná aplikace spojená s tělesnou očistou
 • aplikace bez jakýchkoli vedlejších účinků
 • brzký a zřetelný efekt působnosti
 • ekonomické pojetí řešení komplexu běžných zdravotních problémů

Jedná se o neškodný materiál bez vedlejších účinků.
Koupel Vás očistí a zregeneruje. Jak vyřeší Vaše problémy, uvidíte sami.
Pokožku koupel nevysušuje, oplach těla není nutný.
Sinflam lze bezpečně vypustit do kanalizace spolu s vodou bez zanášení potrubí.

Zhodnocení bezpečnosti kosmetického přípravku Sinflam pro zdraví člověka bylo vypracováno MUDr.Dagmar Jírovou, CSc., 7.6.2011 a je evidováno pod č.j.200511.

Návod k použití, informace

Určení
Sinflam je určen k aplikaci v lázni pro dokonalou očistu povrchu těla s absorbčním odstraněním nežádoucích mikročástic (viry, bakterie, …) způsobujících zánětlivé stavy nebo plísňová napadení.

Působení Sinflamu
 • Lázeň se Sinflamem má celkově regenerační, zklidňující a deodorační účinky.
 • Sinflam dokonale očistí tělo a pojme nečistoty, voda lázně zůstává čistá.
 • Pokožka po užití lázně se Sinflamem není vysušená ani nikterak jinak negativně ovlivněná.
Příprava lázně

Lázeň proveďte vsypáním blízko hladiny a rozmícháním přibližně 0,04 l (1 vrchovatá polévková lžíce) Sinflamu ve 100 l vody (objem plně napuštěné vany) nebo v přiměřeném poměru.
Lze aplikovat až dvojnásobnou dávku dle zvážení účinků, stejně jako přidat menší množství Sinflamu do koupele. Uvedené množství pro užití je doporučením, limitující je maximální poměr 1:1000 (0,1 l Sinflamu ve 100 l vody).

Doporučení

Je vhodné dodržet dobu koupele minimálně 20 minut bez omezení, delší pobyt v lázni zvyšuje účinnost.
Lázeň se Sinflamem užívejte zpočátku alespoň 2x týdně. Četnost užívání si upravte dle Vašich osobních zkušeností a potíží, efekt lázně se projevuje velmi brzy.
Po lázni nedoporučujeme oplach čistou vodou, vhodné je běžné osušení pokožky.
Po lázni doporučujeme alespoň 2 hodiny bez tělesných aktivit, vhodné je užití před spaním.
Současné užití koupelových neolejnatých přísad je možné. Zde doporučujeme vyzkoušet a osobně posoudit vhodnost kombinace.
Doporučujeme používat například k tělesné očistě při vnějších projevech hemoroidů, plísňových onemocněních, akné, ekzémech, k odstranění zrohovatělé a praskající kůže.

Výhody používání Sinflamu
 • komplexní působení po celém těle
 • snadná aplikace spojená s tělesnou očistou
 • aplikace bez jakýchkoli vedlejších účinků
 • brzký a zřetelný efekt působnosti
 • ekonomické pojetí řešení komplexu běžných zdravotních problémů
Informace o bezpečnosti přípravku

Nevdechujte, může působit dráždivě na sliznice dýchacích cest a oční spojivky!
V těhotenství používejte lázeň mimo oblast genitálií!
Vyvarujte se styku s kontaktními očními čočkami!
Lázeň aplikujte pouze na kůži schopnou běžné hygienické očisty!
Na jednu aplikaci 100 l lázně užijte maximálně 50 g (100 ml sypké hmoty)!
Ukládejte mimo dosah dětí a domácích zvířat!

Nemá charakter nebezpečného přípravku ve smyslu zákona č. 356/2003 Sb.
Negativní účinky nejsou známy.

Expirace: 72 měsíců, spotřebujte do 24 měsíců po otevření originálního obalu.
Lázeň se Sinflamem užívejte preventivně, vždy je lépe potížím předcházet.

Přejít na Sinflam
Začátky Sinflamu
(text převzat z webových stránek pana Friedla.)

Naše firma se zabývá zejména výrobou a prodejem průmyslových sorbentů od roku 1993, část produkce vyvážíme. Výrobu zakládám na vlastních komerčně úspěšných řešeních, pokud možno s patentovou ochranou. Firma si vede komerčně dobře. Výrobu Sinflamu jsem zavedl z přesvědčení o prospěšnosti Sinflamu, letitých zkušeností vlastních a zkušeností lidí, kterým jsem Sinflam poskytl.

K zájmu o koupelovou přísadu Sinflam mne přivedla práce s obdobným materiálem. Pří práci s ním jsem si povšiml pozoruhodné vlastností hojit drobná poranění, vzniklá při práci. Dalším impulsem se stal příběh vlastního koně, trpícího chronickým onemocněním dýchacího ústrojí. Podstatně méně účinnou obdobu Sinflamu jsem užíval k odstranění bradavičnatých výrůstků na kůži koně, které se bez zásahu rychle rozšiřovaly a množily, a ve směsi s vodou na čištění hřívy, která bývala napadena cizopasníky s následkem boláků. S podivem bylo, že kůň, oproti předpokladům, tento materiál sám vyhledával a vdechoval. Zároveň se jeho stav lepšil. Nicméně v tu dobu byla nemoc v pokročilém stádiu a užití kortikosteroidních přípravků aplikovaných injekční formou v krizových stavech nevyhnutelné. Co ještě mohu uvést z koňského prostředí je, že pokožka ošetřená směsí vody a obdobou Sinflamu odpuzovala hmyz. V letních měsících ve výběhu nedocenitelné a levné řešení.

Prospěšnost
Zkus i na sobě ... to jsem si říkal, protože sám mám zánětlivé problémy. To bylo v roce 2006, začal jsem shánět různé materiálové obdoby z celého světa a o materiály se detailně zajímat. Některé vykazovaly nízkou účinnost, některé nebyly funkční vůbec, různé kombinace přinášely různé výsledky. Jako nejvhodnější se ukázala aplikace ve směsi s vodou při vanové koupeli, aplikace, která se projevila na celém těle. Od té doby ustaly mé problémy s hemoroidy (zcela jistě s jejich vnějšími projevy a krvácením), ustala tvorba vřídků, pokožka se důkladně vyčistila bez užití mýdla, zmizela praskající kůže na prstech a chodidlech, podstatně se vylepšily bolestivé a křečové problémy spojené s artritidou kyčelního kloubu. Navíc jsem se cítil, omlouvám se za zprofanované slovo, svěží.

Rizika
Důležité mi přišlo sledovat odtok vody se Sinflamem a povrch vany. Odtok se urychlil, smaltovaný povrch vany zůstal nepoškozený. Stejný byl výsledek tření lakovaných nátěrů materiálem Sinflamu – částice Sinflamu zcela amorfní a povrch krytý polysacharidovou složkou. Za zmínku stojí i to, že vana zůstává čistá.
Současně jsem se zajímal o rizika užívání … po podrobném sledování s pomocí certifikovaných laboratoří a ústavů jsem neshledal žádná. Vyjádření certifikovaných ústavů jsou složkou výrobní dokumentace. Sinflam nemá nebezpečné vlastnosti a jeho používání nevykazuje nežádoucí vedlejší účinky.

Originalita
Vše popsané se stalo impulsem k podání patentového řešení, které Úřad pro ochranu duševního vlastnictví uznal jako originální a platné.

Používání Sinflamu
Sinflam užívám v koupeli pravidelně, řeší mé problémy, cítím se skvěle zregenerován. Výsledné složení Sinflamu je výsledkem užití a porovnání materiálů přístupných z celého světa. Plísně, hemoroidy (hemeroidy, jak říkáme), praskající kůže, ekzémy a hlavně záněty - to jsou problémy, s kterými se setkáváme denně, problémy, které musíme řešit. Nějaký úvod je vždy třeba. Očistné vlastnosti si můžete zdokumentovat sami pozorováním stříbrných předmětů před a po koupeli. Lesknou se jako nové? I vy máte šanci ...
Nyní Vám doporučuji Sinflam vyzkoušet a podělit se o zkušenosti.

Realita
Snad ještě příběh ze života – potkají se dva muži mladistvého vzhledu a proběhne dialog "Kolik ti je?" "25, a kolik tobě?" "95, ale koupu se v Sinflamu.". Nu, vidíte sami....

Přejít na Sinflam