Košík je prázdný
0,00 Kč
Česky Slovensky

Category Navigation:

Schindeleho minerály

Ikona Schindeleho minerály

Schindeleho minerály - „prahorninová minerální mouka“ s obsahem 34 minerálních látek je ojedinělý potravinový doplněk. Díky své kombinaci minerálních látek a stopových prvků je mnohostranně použitelným a vysoce účinným prostředkem jako podpora léčby nebo zdroj minerálů.

Přejít na Schindeleho minerály     O Schindeleho minerálech

Přírodní kosmetika Saloos

Ikona Saloos

Ryze česká přírodní Bio kosmetika s širokým sortimentem produktů, jejichž kvalitu garantují certifikáty CPK a CPK bio. V nabídce výrobky pro péči o pleť, Bio karité, stoprocentní esenciální oleje pro aromaterapii, rostlinné oleje lisované za studena, masážní oleje, esenciální oleje a další.

Přejít na nabídku Saloos     článek Saloos

Jericho - kosmetika s minerály Mrtvého moře

Ikona Jericho

Výrobky Jericho z minerálů, soli a bahna z Mrtvého moře jsou určeny ke kosmetickým i léčebným účelům, např. zpomalení procesu stárnutí kůže, k revitalizaci a očistě, léčbě lupénky, seboroické dermatitidy, akné a dalších chronických onemocněních, ke tlumení bolesti, relaxaci aj.

Přejít na výrobky Jericho     O Mrtvém moři

Mumio - slzy hor

Ikona Mumio

Mumio (lidově horská pryskyřice nebo slzy skal) s řadou minerálů, stopových prvků, aminokyselin, vitamínů, éterických olejů vznikalo po tisíciletí přírodními procesy ve vysokohorském prostředí. Doplňuje hladinu minerálů, pomáhá aktivovat imunitní mechanismy, má silné protizánětlivé účinky, pozitivně ovlivňuje metabolismus, urychluje regeneraci poškozených tkání, zvyšuje odolnost organismu.

Přejít na Mumio     O Mumiu
všechny novinky